sobota 31. července 2021

Suvenýry za vakcíny


O co se snažím? Mým záměrem je reagovat a skloubit ve tvorbě současné dění s děním, které se odehrává uvnitř mě, v obyčejném člověku, jehož problémy jsou stejně obyčejné, jako všech ostatních smrtelníků a někdy se ani neshodují s tím, co se děje ve světě.


Svět nás pouze formuje v to, kým se stáváme v tomto a příštím momentě a kým jsme bývali kdysi. Proměnlivost je v současnosti víc než jen "zemětřesením lidstva", je to globální převrat, schizofrenní anarchie, projev všech stránek naší osobnosti a excesivní představení hrající si na řízenou demokracii. A v tomhle všem bordelu se pohybujeme jak dřevění panáčci se slepeckou holí,    se kterou se den co den učíme zacházet, protože se mění pravidla. 

Poprvé v životě mám pocit, že je potřeba vším humbukem pouze proplouvat, nikde se nezastavovat a nečekat na další pokyny, protože hrozí, že si na ně zvykneme - což už se v mnohých případech bohužel děje, nehledě na podporovanou víru v nevyzkoušené vakcíny, které se perou do ochotných ovcí bez ohledu na jejich individuální zdravotní stav. 


Nemalá konspirační teorie praví: naočkovaná populace = poslušná populace.

2 komentáře:

  1. Na očkování se nechystám, a dobrovolně se očkovat nenechám. Stejně si ale myslím, že nás k tomu donutí za chvíli všechny, jakápak dobrovolnost...

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Nápodobně. Už jen to, když v tv slyším, že "lidi odmítající očkování nebudou nijak znevýhodněni"....

      Vymazat